Franco Costa serigrafi

Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCO COSTA (1934-2015): "Afrika", signerad Franco Costa, signerad Franco Costa, numrerad 47/100, serigrafi, bladmått 97x70 cm

837796

2020-11-10