Soffa fåtöljer och karmstolar
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALONGSMÖBEL, 7 delar, 1800-talets första hälft, fransk empire, fanerat i mahogny, bestående av: soffa, längd 178, 2 fåtöljer samt 4 karmstolar, sitthöjd 40-44 cm
Fanerskador och slitage, ställvis blekt, klädsel med fläckar
837804
2020-11-13