Soffa fåtöljer och karmstolar

Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar
Soffa fåtöljer och karmstolar

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 7 delar, 1800-talets första hälft, fransk empire, fanerat i mahogny, bestående av: soffa, längd 178, 2 fåtöljer samt 4 karmstolar, sitthöjd 40-44 cm

Fanerskador och slitage, ställvis blekt, klädsel med fläckar

837804

2020-11-13