Vinkylare Sèvres
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINKYLARE, 1800-tal, Sèvres, porslin, kantad i brons, handmålad dekor i form av blommor, bronssockel med tassar, hänklar i form av elefantmaskaroner, höjd ca 43, diameter 39 cm
Sprucken, omfattande skador
837810
2020-11-11