Vinkylare Sèvres

Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres
Vinkylare Sèvres

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINKYLARE, 1800-tal, Sèvres, porslin, kantad i brons, handmålad dekor i form av blommor, bronssockel med tassar, hänklar i form av elefantmaskaroner, höjd ca 43, diameter 39 cm

Sprucken, omfattande skador

837810

2020-11-11