Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, vas, s k igelkottvas, formgiven 1936, signerad ´Rörstrand Sverige chamotte Nylund´, chamotterat stengods, grön glasyr, diam 10, höjd ca 12 cm
Nagg
837821
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här