Vasa art deco

Vasa art deco
Vasa art deco
Vasa art deco
Vasa art deco
Vasa art deco
Vasa art deco
Vasa art deco
Vasa art deco
Vasa art deco
Vasa art deco

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SVENSKA METALLVERKEN, vas, art deco, 1930-tal, förgylld och patinerad brons, höjd ca 19 cm

Kuntoraportti

837827

Päivämäärä:

2020-11-10