Vasa art deco
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SVENSKA METALLVERKEN, vas, art deco, 1930-tal, förgylld och patinerad brons, höjd ca 19 cm
Kuntoraportti
837827
Päivämäärä:
2020-11-10