Sekretär 1800-tal gustaviansk stil

Klubbat för:

7 800 SEK

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, gustaviansk stil, fanerad i mahogny och teak, dekor i intarsia, förgyllda mässingsbeslag, lådor i sargen, inredd med lådor och hyllplan bakom skrivskiva, höjd 105, 88x53 cm, nyckel finns

Nyckel finns, fanerskador , fläckar och slitage

837828

2020-11-13