Franco Costa serigrafi

Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANCO COSTA (1934-2015): "Smell of Goths", signerad Franco Costa, numrerad 91/150, färgserigrafi, bladmått 100x70 cm

Veck i höger hörn

837831

2020-11-11