Roger San Miquel

Roger San Miquel
Roger San Miquel
Roger San Miquel
Roger San Miquel

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROGER SAN MIQUEL (1940-) fruktplockerskor, olja på duk, signerad, 76 x 59 cm.

837834

2020-11-10