Byrå Louis XV stil
Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, Louis XV stil, fanerad i valnöt, draghandtag i mässing med infällda porslinsplaketter, kontuerad skiva, höjd 78, 65x44 cm, nyckel finns
Nyckel finns, ställvis blekt, slitage
837836
2020-11-13