Byrå Louis XV stil

Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, Louis XV stil, fanerad i valnöt, draghandtag i mässing med infällda porslinsplaketter, kontuerad skiva, höjd 78, 65x44 cm, nyckel finns

Nyckel finns, ställvis blekt, slitage

837836

2020-11-13