Klaffbord Karl Johan stil

Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil
Klaffbord Karl Johan stil

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets början, Karl Johan stil, björk, sarg med 4 lådor, höjd 73, 86x65, längd med klaffar 135 cm

Fläckar, slitage

837848

2020-11-13