Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
KLAFFBORD, 1900-talets början, Karl Johan stil, björk, sarg med 4 lådor, höjd 73, 86x65, längd med klaffar 135 cm
Fläckar, slitage
837848
2020-11-13