Spegellampett nyrokoko

Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, dekor i pastellage, förgylld, två ljushållare i mässing, höjd ca 72x67 cm

Sprickor i pastellaget, spegel med fläckar, slitage, lagat krön, bakstycke saknas

837868

2020-11-12