Bertil Wahlberg olja på duk

Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Kustmotiv med segelbåt, signerad Wahlberg, olja på duk, 80x64 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

837876

2020-11-15