Mosaiktavla signerad MN

Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MARIE NETZ, mosaiktavlor, 2 st., 1900-talets mitt, varav en figur med fisk, samt en figur med fåglar, monogramsignerade, ´´MN", mått ca 82x18 cm

Zustandsbeschreibung

837877

2020-11-15