Tallrikar Kina famille rose

Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, fammile rose, 1700-tal, diameter ca 22,5 cm

Nagg

837900

2020-11-10