Pablo Picasso, efter "Maternité"

Pablo Picasso, efter
Pablo Picasso, efter

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Maternité", färglitografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, bladmått ca 65x49 cm, pappret med blindstämpel ´Edition combat pour la paix copyright S.P.A.D.E.M Paris´

837904

2020-11-16