Autografblock svenska skådisar samt musiker

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUTOGRAFBLOCK, 1900-talets första hälft, svenska skådespelare och musiker, foton med autografer, papperspärm

Slitage, vissa ligger lösa

837910

2020-11-15