Märklin

Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN, 3 lok (E6302, T800 och ES800) längd 12-15 cm, 1 passagerarvagn (Mitropa Speisewagen) längd 25, 6 godsvgnar (372. 364, 308, 324, 320 och 381) längd ca 9-12 cm, 2 ljusstolpar, 1 transformator, 3 signaler, 1 signalbok, 1 stoppblock, 1 ringklocka, 1 fördelarplatta, 3 ställpulltar (475/4 och 474/4), 19 raka skenor längd 18 cm, 30 böjda skenor längd ca 19 cm, 4 mindre skenor längd 2-9 cm, 5 korsningar längd ca 20 cm, 1 bro längd 19 cm, 1 ask med kablar

1 extra godsvagn märkt "Made in US Zone Germany" medföljer

Slitage, mindre skador, ej fullt genomgånget, ej funktionstestat

837915

2020-11-28