Andy Warhol efter
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter: John Wayne från Cowboys and Indians, litografisk affisch, tryckt signering och datering-86 samt 2018 Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, uppklistrad på pappkartong, bladstorlek 56x56 cm
Kuntoraportti
Skador, rivmärken, klistermärken, uppklistrad på pappkartong
837918
Päivämäärä:
2020-11-10