Andy Warhol efter

Andy Warhol efter
Andy Warhol efter
Andy Warhol efter
Andy Warhol efter
Andy Warhol efter
Andy Warhol efter

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter: John Wayne från Cowboys and Indians, litografisk affisch, tryckt signering och datering-86 samt 2018 Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, uppklistrad på pappkartong, bladstorlek 56x56 cm

Kuntoraportti

Skador, rivmärken, klistermärken, uppklistrad på pappkartong

837918

Päivämäärä:

2020-11-10