Nysilverbestick Chippendale

Nysilverbestick Chippendale
Nysilverbestick Chippendale
Nysilverbestick Chippendale
Nysilverbestick Chippendale
Nysilverbestick Chippendale
Nysilverbestick Chippendale
Nysilverbestick Chippendale
Nysilverbestick Chippendale

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, ca 82 dlr, nysilver, modell Chippendale, bestående av: 12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matskedar, 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 10 smörgåsgafflar, 5 bordsgafflar, 2 udda knivar, 2 smörknivar, 2 geléskedar, 1 uppläggningssked

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken

837919

2020-11-15