Rörstrand skål

Rörstrand skål
Rörstrand skål
Rörstrand skål
Rörstrand skål
Rörstrand skål
Rörstrand skål
Rörstrand skål
Rörstrand skål

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, skål, porslin samt metall, signerad Joh. Engström Eskilstuna Rörstrand, diam 25, höjd ca 10 cm

Bruksslitage

837928

2020-12-10