Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MAJ ARNELL (1919-2005): "Målaren" porträtt av Alf Lindberg, monogramsignerad MA, daterad 1966 a tergo , olja på duk, ca 6x80 cm
837939
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här