Maj Arnell porträtt av Alf Lindberg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Målaren" porträtt av Alf Lindberg, monogramsignerad MA, daterad 1966 a tergo , olja på duk, ca 6x80 cm

837939

2020-11-15