akvarell

akvarell
akvarell
akvarell
akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell på papper, signerad D COX, daterad 1842 22x29 cm

Ej examinerad ur ram, blekt

837954

2020-11-15