Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
300 EUR
PAULI VUORISALO (född 1944) 2 st litografier, växter, signerade samt daterade -91, litografier, 41/60, 30/90, 70x49 cm
837961
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här