Pauli Vuorisalo 2 st litografier
Valmis
2020-12-13
837961
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Arviointi | 300 EUR |
PAULI VUORISALO (född 1944) 2 st litografier, växter, signerade samt daterade -91, litografier, 41/60, 30/90, 70x49 cm