Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
LARS HOLMSTRÖM (född 1949) "Variation, O", signerad samt daterad -84, serigrafi, V/V TPL´A, 42x28 cm
837967
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här