OIDENTIFIERAD KONSTNÄ

OIDENTIFIERAD KONSTNÄ
OIDENTIFIERAD KONSTNÄ

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt England, akvareller, 2 st, ena otydligt signerad, ca 28x19 respektive 34x24 cm

Ej examinerade ur ram

837970

2020-11-15