Kristian Krokfors 2 st litografier
Valmis
2020-12-13
837971
| Korkein tarjous | 420 EUR |
| Arviointi | 400 EUR |
KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "Blue tent", "Yellow tent", signerade samt daterade -94, litografier, 36/60, 54x39 cm