Kristian Krokfors 2 st litografier

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

400 EUR

KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "Blue tent", "Yellow tent", signerade samt daterade -94, litografier, 36/60, 54x39 cm

837971

2020-12-13