Jordglob med kompass
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
JORDGLOB, miniatyr, med kompass, 1900-talets första hälft, höjd ca 22 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, avskav
837975
Päivämäärä:
2020-11-15