Jordglob med kompass

Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

JORDGLOB, miniatyr, med kompass, 1900-talets första hälft, höjd ca 22 cm

Kuntoraportti

Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, avskav

837975

Päivämäärä:

2020-11-15