Gouache Kina

Gouache Kina
Gouache Kina

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1800-tal): Stridsscen, gouache på papper, bildmått ca 20,5x33 cm

Kantskador

837981

2020-11-11