Edition Noël S.T Dupont de Paris Tändare

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

S.T DUPONT DE PARIS, tändare, förgylld metall, dekor med svart laque de chine och kinesiska skrivtecken, undersidigt märkt i godset, numrerad F4JF42, höjd ca 47 mm

Bruksskick. SAV garanterar ej funktion.

837997

2020-12-13