Stig Lindberg, servisdelar "Spisa Ribb"

Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, 12 dlr, servisdelar, "Spisa Ribb", bestående av 5 koppar med 4 fat, 2 djupa tallrikar samt fat

Bruksslitage, repor, en kopp med spricka

838000

2020-11-16