Vas "Tutti Frutti" Murano

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, "Tutti Frutti", glas, Italien, Murano, 1900-talets andra hälft, möjligen Dino Martens (1894-1970), dekor i underfång, höjd ca 11 cm

Smärre slitage

838010

2020-11-15