Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindstöm, numrerad 11/20, bildmått ca 70x48 cm

Ej examinerad ur ram

838019

2020-11-15