Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindstöm, numrerad 11/20, bildmått ca 70x48 cm
Ej examinerad ur ram
838019
2020-11-15