Georgij Fetco oljemålning

Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGIJ FETCO (1923-2001): "Santorini", signerad och datead G Fetco-57, olja på pannå, ca 75x113 cm

838022

2020-11-10