Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Frida, 1914, signerad i blyerts samt i plåten Zorn och daterad 1914, etsning, 19,6x14,7 cm
838027
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här