Vägghylla allmoge

Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge
Vägghylla allmoge

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGHYLLA, allmoge, fur, ca 111x17 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

838031

2020-11-10