Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Kites of California", 3 st litografier, signerade Reuterswärd, numr 47/90, bladmått ca 87x61 cm
En ram med sprucket glas, en ram utan glas
838034
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här