Carl Fredrik Reuterswärd
Valmis
2020-11-16
838034
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Kites of California", 3 st litografier, signerade Reuterswärd, numr 47/90, bladmått ca 87x61 cm
En ram med sprucket glas, en ram utan glas