Kinesiska tempelhundar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KINESISKA TEMPELHUNDAR (2) 1 par, Kina, 1900/2000-tal, huggna med ett fritt liggande kula i munnen, vit marmor, höjd ca 105 samt 61x43 cm, vikt styck ca 450 kg
Enstaka mindre nagg och slitage
Båda hundarna står på en EUR-pall som ingår i köpet
838041
2020-11-16