Kinesiska tempelhundar

Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar
Kinesiska tempelhundar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KINESISKA TEMPELHUNDAR (2) 1 par, Kina, 1900/2000-tal, huggna med ett fritt liggande kula i munnen, vit marmor, höjd ca 105 samt 61x43 cm, vikt styck ca 450 kg

Enstaka mindre nagg och slitage
Båda hundarna står på en EUR-pall som ingår i köpet

838041

2020-11-16