Hjalmar Falk akvarell

Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR FALK (1856-1938): Pojke i allmogemiljö, akvarell 19x25 cm, signerad Hj. Falk och daterad V. Boda Juli 1887

Smärre gulnad

838042

2020-11-16