Ann Sundholm etsning

Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning
Ann Sundholm etsning

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

400 EUR

ANN SUNDHOLM (född 1961) "ylletröja", signerad samt daterad 1993, etsning, 8/40, 75x110 cm

838066

2020-12-13