Sidobord mässing

Sidobord mässing
Sidobord mässing
Sidobord mässing
Sidobord mässing
Sidobord mässing
Sidobord mässing

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, glasskiva, höjd ca 52, 43x43 cm

Smärre slitage, nagg

838083

2020-11-10