Ewa Rudling - Ted Gärdestad
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EWA RUDLING (född 1936): "Ted Gärdestad - Vattenslottet Hälsingland 1977", signerad Ewa Rudling, numrerad, 11/30, c-print, ca 30x45,5 cm,
Ewa Rudling om motivet:
"TED GÄRDESTAD - Vattenslottet, Tallåsen, Hälsingland 1977. En ömtålig och sökande människa. En vacker själ. A3, 11/30."
Oramad
838091
2020-11-10