Kandelabrar med bordsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, jugendstil, porslin, kandelabrar för 5 ljus vardera, patinerad gulmetall, höjd ca 58-62 cm
Slitage, en kandelaber något sned, senar bronserad urtavla
838100
2020-11-10