Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CASSINA, soffa, Italien, 1900-talets andra hälft, klädsel i randig plysch, etikettmärkning, längd ca 215, sitthöjd ca 42 cm
Klädsel med slitage och fläckar
838101
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här