Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÖSSBORD, furu, 1800-tal, låda med kannelyrer samt marmorering, höjd 78, 133x73 cm
Bruksslitage, sprickor, värmefläck
838121
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här