Mössbord furu

Mössbord furu
Mössbord furu
Mössbord furu
Mössbord furu
Mössbord furu
Mössbord furu
Mössbord furu
Mössbord furu
Mössbord furu
Mössbord furu

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖSSBORD, furu, 1800-tal, låda med kannelyrer samt marmorering, höjd 78, 133x73 cm

Bruksslitage, sprickor, värmefläck

838121

2020-11-10